Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Anna Natalia

Anna Natalia

(7 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka hiszpańskiego na język francuski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 35,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Korekty: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Absolwentka filologii romańskiej (magisterium) i lingwistyki stosowanej sp. włoski z hiszpańskim (licencjat) oferuje tłumaczenie zwykłe z języka hiszpańskiego na francuski, w korzystnej cenie.

Gwarantuję rzetelne i terminowe wykonanie zlecenia. Posiadam doświadczenie w formie ukończonych praktyk translatorskich, a także w tłumaczeniach (głownie literackich) dokonywanych w trakcie studiów. Posiadam certyfikat znajomości obsługi programów typu CAT (Déjà Vu 2).

Wykonuję również tłumaczenia w innych parach językowych (pl-fr, fr-pl, hiszp-fr, hiszp-pl, wł-pl, wł-fr).

Proszę o kontakt mailowy.
Serdecznie zapraszam.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij