Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
20,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
25,00 zł / 1800 zzs.
korekty
15,00 zł / 1800 zzs.

Magister filologii rosyjskiej Uniwersytetu Łódzkiego podejmie się tłumaczeń z języka rosyjskiego na język polski dowolnej treści. Wykonuję między innymi przekłady wypisów z ksiąg kościelnych (aktów chrztu, ślubu i zgonu) z przełomu XIX i XX wieku oraz wszelkiego rodzaju dokumetnów historycznych (również rękopisów). Oferuję wysoką jakość tłumaczenia, krótki termin realizacji oraz przystępne ceny. Już od 20 zł za 1800 znaków (w zależności od charakteru tekstu i ilości materiału). Działam na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Yana
16 sierpnia 2018

Очень качественный и добросовестный перевод техническо-экономического текста с русского на польский ! Ответственный подход к работе ,Анна всегда отвечала на все письма , при возникновении вопросов с ней всегда можно было связаться по электронной почте ! Анна прекрасный переводчик очень советую !!!

Aleksandra Pulawska-Baron
13 maja 2018

Korzystam z uslug Pani Ani Kruszyńskiej od dluższego czasu. Na stan dzisiejszy Pani Ania przetłumaczyla okolo 70 różnych aktow cywilych moich przodkow. Tymaczenia sa wykonane dokładnie, profesjonalnie i w expressowym tempie. Przy niektórych documentach Pani Ania dodaje cenne uwagi które wyjaśniają różnice językowe i nieścisłości które czesto wystepuja w starych aktach. Pani Kruszyńska jest bardzo profesjonalna i bardzo szybko odpowiada na moje emaile. Serdecznie polecam jej uslugi.

Daniel Adamowicz
19 maja 2017

Bardzo dobry kontakt. Tłumaczenie profesjonalne, szybko i sprawnie wykonane. Korzystam z usług Pani Ani od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!!!