Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Einorts
Einorts

Einorts

Aneta (3 oferty)

O mnie

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu na poziomie licencjata (profil tłumaczeniowy - angielski + hiszpanski). Obecnie mieszkam w Madrycie i pracuję jako nauczycielka. Tłumaczenia to moja pasja i spełnione marzenia. Współpracowałam już z większymi firmami, ale mam zamiar nadal doskonalić języki i wiedzę tłumaczeniową. Jestem odpowiedzialna i dokładna w swojej pracy, gotowe tłumaczenie zawsze dostarczam na czas.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika