Zaloguj się Załóż konto

O mnie

Kim jestem? Wszedłeś na tę stronę, więc już wiesz, że tłumaczem:-). Od 25 lat. Specjalizuję się przede wszystkim w tłumaczeniu tekstów z zakresu turystyki, prawa, literatury. Języki i kultura "ulubionego Południa", to moja pasja. Posiadam wykształcenie kierunkowe tak w zakresie umiejętności translatorskich, jak i warsztatu tłumacza. Współpracuję z Sądami, Prokuraturą, Policją, Przedsiębiorstwami, Agencjami Translatorskimi, jak również osobami prywatnymi. Staram się nie tracić kontaktu z "żywym językiem". Wciąż doskonalę swój warsztat. Jakość moich tłumaczeń mogą Państwo sprawdzić np. na stronie balkanistyki w zakładce MK (Macedonia) lub poprosić o rekomendację biura tłumaczeń, z którymi współpracuję (np. ILS, Seco, Omero, Lingua Lab, Rhino, ExLibro...).

 

Wykształcenie

Wyższe podyplomowe

Doświadczenie

25-letnie

Tłumaczenia m.in. dla branży turystycznej, górniczej, kosmetycznej, prawniczej.

Tłumaczenia bajek oraz gier planszowych dla dzieci.

Tłumacznia napisów do filmów.

Szkolenia, uprawnienia

Uprawnienia tłumacza przysięgłego.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Sylwia N
15 grudnia 2021

Korzystam z tłumaczeń Pani Beaty i jestem bardzo zadowolona, dokładnie a przede wszystkim szybko. Serdecznie polecam!

Janusz Góralczyk
12 października 2020

Korzystamy z usług Pani Beaty polecamy jej profesjonalizm. Tłumaczenia zawsze wykonane na czas. Specjalista w swojej dziedzinie i do tego bardzo miły kontakt!

Przemek
20 marca 2014

Pani Beata tłumaczyła mi teksty do strony internetowej i wszystko było wykonane na czas z czego jestem szczególnie zadowolony! Z całym przekonaniem polecam tego specjalistę!