Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Dominik Moser

Dominik Moser

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki

 1. Tłumaczenia zwykłe: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Ustne konsekutywne: 120,00 zł / 1 h
 5. Ustne symultaniczne: 140,00 zł / 1 h

Szukasz NIEMIECKIEGO NATIVE SPEAKERA, aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z korektami tłumaczonych tekstów? Tłumaczone przeze mnie dokumenty skierowane do odbiorców w krajach niemieckojęzycznych cechuje najwyższa jakość. Stale współpracuję z agencjami tłumaczeniowymi w Polsce i w Niemczech, z samorządami, klientami indywidualnymi. Wychowałem się dwujęzycznie, niemiecka matura, studia ekonomiczne (Universität zu Köln) oraz studia lingwistyczne w kolebce tłumaczy w Niemczech (FASK Johannes-Gutenberg-Universität Mainz). Oferuję tłumaczenia pisemne z polskiego na niemiecki i odwrotnie, jak również tłumaczenia ustne (bilateralne, konsekutywne i symultaniczne). Na życzenie przesyłam referencje od klientów, do których należą m.in. Biuro Prezydenta Miasta Szczecin, Urząd Miasta Świnoujście, Urząd Marszałkowski Woj. Dolnośląskiego, Urząd Marszałkowski Woj. Zachodniopomorskiego, Regionalna Agencja Ochrony Środowiska, Urząd Miasta Krakowa, Urząd Miasta Katowice, Urząd Miasta Gdańsk.

Doświadczenie:
kompleksowa obsługa tłumaczeniowa dla klientów sektora publicznego i prywatnego

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marysia22 listopada 2015     

  Polecam usługi Pana Mosera, korekta tekstu została wykonana w ekspresowym tempie. Potwierdza biegłą znajomość zarówno jęz. niemieckiego jak i polskiego. Proszę się spodziewać rychłego kontaktu z naszej strony.
  Pozdrawiam,
  Marysia

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za pozytywną opinię,

  pozdrawiam i polecam się na przyszłość,

  Dominik Moser

 • Dariusz17 marca 2015     

  Bardzo polecam Pana Mosera Dominika. Teksty zostaly bardzo dobrze przetlumaczone i na umowiony czas odddane. Mieszkam od 1999 roku w Wiedniu i mam na codzien stycznosc z jezykiem niemieckim i ogolne pojecie o tym jezyku, chce tym powiedziec, ze tlumaczone teksty przez Pana Mosera oddaja wysoki poziom j. niemieckiego.
  z pozdrowieniami
  Dariusz

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za pozytywną opinię,

  pozdrawiam i polecam się na przyszłość,

  Dominik Moser