Serwis e-tlumacze.net

  • Aleksandra Sliziuk
Aleksandra Sliziuk

Aleksandra Sliziuk

(4 oferty)

O mnie

Z wykształcenia jestem filologiem, ukończyłam studia w stopniu magistra na Uniwersytecie Warszawski. Posiadam 6-letnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów pisemnych zwykłych oraz specjalistycznych. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu rękopisów i aktów archiwalnych z języka rosyjskiego na język polski dla potrzeb prywatnych. Jeśli rozpoczęli Państwo prowadzenie poszukiwań genealogicznych i natknęli się Państwo na problem w postaci archiwalnych dokumentów w języku rosyjskim, zapraszam do mnie, z chęcią podejmę się tłumaczenia. Pracuje również jako lektor języka rosyjskiego oraz języka polskiego jako obcego. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Małgorzata Tokarczyk2 września 2020     

    Zdecydowanie polecam! profesjonalna usługa i krótki termin realizacji

Napisz do użytkownika