Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
elzbieta wacht

elzbieta wacht

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język włoski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Korekty: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  3. Ustne konsekutywne: 60,00 zł / 1 godz.
  4. Tłumaczenie online: Tak

Oferuję usługi translatorskie, przede wszystkim ustne, w parze językowej polski-włoski w Ełku, Augustowie, Gołdapii i innych miejsowościach na danym terenie.Posiadam dyplom ukończenia Państwowego Uniwersytetu w Mediolanie.Mieszkałam przez ponad 25 lat we Włoszech, gdzie pracowałam jako nauczyciel i tłumacz.Od lat współpracuję z Urzędem Miasta Ełk.

 

 

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij