Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • slova.took Agata Turek
slova.took Agata Turek

slova.took Agata Turek

Agata Turek(4 oferty)

O mnie

Mam na imię Agata i jestem miłośniczką języka słowackiego. Tłumaczeń nie traktuję jako pracy, lecz jako pasję pozwalającą poznawać nowe obszary życia, poszerzać horyzonty oraz skutecznie doskonalić swoje umiejętności w zakresie języka obcego.

Wykształcenie

Jestem absolwentką filologii słowackiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2015. Pozwoliły mi one uzyskać zaawansowaną zdolność komunikowania się i pisania w języku słowackim, którą doskonaliłam w latach kolejnych poprzez samodzielną naukę oraz pracując w firmach IT jako specjalistka ds. obsługi klienta.

Obecnie kształcę się w Szkole Prawa Słowackiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Doświadczenie

Tłumaczeniami pisemnymi zajmuję się od około 4 lat. Dotychczas miałam styczność z tekstami z różnych dziedzin: umowami, dokumentami urzędowymi, tekstami marketingowymi, stronami i sklepami internetowymi itp. Najlepiej odnajduję się tłumacząc teksty z zakresu transportu, językoznawstwa oraz psychologii. Obecnie współpracuję z kilkoma biurami tłumaczeń.

Od lutego 2018 r. prowadzą własną działalność gospodarczą na usługi zw. z tłumaczeniem. Wystawiam faktury VAT.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Ľudovít Dančo2 grudnia 2019     

    Miałem okazję współpracować z pani Agatą. Mogę ją gorąco polecić, jej tłumaczenia są naprawdę świetne. Prawdziwy profesjonalista. Miły i szczery kontakt :-)

  • Kamil Kamil17 września 2019     

    Bardzo polecam Panią Agatę. Potrzebowałem nauczyć swojego pracownika języka Słowackiego, aby obsługiwał klientów ze Słowacji z branży budowlanej. Bardzo szybko i profesjonalnie przygotowała go do pracy. Dziękuję

Napisz do użytkownika