Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Alfred Edward Szmidt
Alfred Edward Szmidt

Alfred Edward Szmidt

(4 oferty)

O mnie

Jestem profesorem.  W latach 1976-2018 byłem pracownikiem naukowym uniwersytetów i instytutów badawczych w Polsce, Szwecji, Włoszech, Tajwanie, Tajlandii i Japonii. W tym okresie zdobyłem duże doświadczenie w pracy dydaktycznej, naukowej i tłumaczeniu różnego rodzaju tekstów.

Wykształcenie

1971-1976: Wydział Leśny, Akademia Rolnicza w Poznaniu, Wydział Biologii UAM w Poznaniu

1976: Magister Inżynier

1981-1982: Międzynarodowy Kurs Nowoczesnych Metod w Biologii, sponsorowany przez UNESCO, Centrum Badań Biologicznych, Szeged, Węgry

1984: Doktor nauk, Wydział Leśny, Szwedzki Uniwersytet Nauk Rolniczych, Umeå, Szwecja

1989: Doktor habilitowany, Wydział Leśny, Szwedzki Uniwersytet Nauk Rolniczych, Umeå, Szwecja

2000: Profesor doktor habilitowany, Wydział Biologii, Uniwersytet Kyushu, Japonia

Doświadczenie

Jestem autorem ponad 100 prac naukowych opublikowanych w wielu czasopismach międzynarodowych. Od roku 2000 prowadzę kursy języka angielskieko na wszystkich poziomach edukacyjnych oraz wykonyję tłumaczenia prac naukowych i innych tekstów. Byłem promotorem 12-tu prac doktorskich i 17-tu prac magisterskich. Jestem laureatem nagrody dla Specjalistów Zagranicznych przyznanej przez Ministerstwo Leśnictwa i Rolnictwa Rządu Japonii.

Szkolenia, uprawnienia

Od roku 1989 Jestem licencjonowanym wykładowcą uniwersyteckim w dziedzinach biologii, leśnictwa i języka angielskiego..

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika