Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • PHU Adamon Monika Kaczmarek
PHU Adamon Monika Kaczmarek

PHU Adamon Monika Kaczmarek

Monika Kaczmarek(1 ofertę)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Legnica
 • Dane firmy:

  PHU Adamon Monika Kaczmarek

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Witam. Nazywam się Monika Kaczmarek. Jestem profesjonalnym tłumaczem języka niemieckiego. Od roku 1998 prowadzę działalność gospodarczą pod nazwą PHU Adamon Monika Kaczmarek i świadczę usługi wykonywania tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka niemieckiego z zakresu gospodarki, biznesu, prawa, odszkodowań oraz rynku nieruchomości. Od roku 2000 jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Współpracuję zarówno z osobami fizycznymi, jak i firmami, kancelariami prawnymi i notarialnymi, agencjami nieruchomości. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do współpracy.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika