Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
50,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
25,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
35,00 zł / 1800 zzs.

Witam serdecznie! Tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski ( i na odwrót) zajmuję się od przeszło 35 lat – tak na terenie kraju, jak i za granicą. Oferuję wszystkim zainteresowanym (firmom i osobom prywatnym) tłumaczenia pisemne (NIEPRZYSIĘGŁE) wszelkiego rodzaju tekstów w parze językowej niemiecki-polsko-niemiecki, jak następuje:

1.OSOBOM PRYWATNYM: tłumaczenie wszelkiej korespondencji i dokumentacji niemieckojęzycznej – w tym dla osób wyjeżdżających lub pracujących za granicą – w zakresie: – CV – DECYZJE – FORMULARZE – KASY CHORYCH (rodzinne i in.) – KWESTIONARIUSZE (osobowe, kas chorych i in.) – LISTY – MANDATY KARNE – MONITY – PODANIA (o pracę i in.) – PROTOKOŁY – PROŚBY – ŚWIADECTWA – UBEZPIECZENIA – UMOWY (o pracę i in.) – UPOWAŻNIENIA – WNIOSKI (o zasiłki rodzinne i in.) – WYPOWIEDZENIA – ZAPROSZENIA – ZAŚWIADCZENIA (pracodawcy,chorobowe i in.) -
ZAWIADOMIENIA.Dla zainteresowanych wykonuję także rozmowy telefoniczne z zagranicą.

Ponadto: TRANSLITERACJA (ODCZYT) I TŁUMACZENIE GOTYCKICH TEKSTÓW NIEMIECKICH, DRUKOWANYCH I RĘKOPIŚMIENNYCH (SCHWABACHA, KURRENTA).

2.DLA FIRM: (GŁÓWNIE TRANSPORTOWYCH): przekład przychodzącej i wychodzącej korespondencji (pisma,e-maile,faksy) oraz dokumentacji (licencje,umowy i in.) ,prowadzenie rozmów telefonicznych z partnerami zagranicznymi.

TERMIN REALIZACJI: Do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem: 728-770-171

Specjalizacje
administracjabiznes, handelbudownictwoekonomia, finanseinformatyka, ITinneksięgowość, rachunkowośćliteraturamedycynamotoryzacjapodatkiprawotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczenia
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.