Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Irina Łazińska

Irina Łazińska

(1 oferta)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Włocławek
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Doświadczenie w zawodzie tłumacza – 8 lat. Wykonuję tłumaczenia o różnej tematyce: turystyka, biznes, pisma urzędowe, instrukcje techniczne, umowy itd. Ukończyłam polonistykę w Rosji i Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy. w Poznaniu Tłumaczenia są moją pasją, do każdego zlecenia podchodzę szczególnie, stawiając przede wszystkim na jakość. Zapraszam!

Doświadczenie:
8 lat

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij