Serwis e-tlumacze.net

  • Patricia
  • Oferta tłumaczenia - polski - szwedzki
Patricia

Patricia

(3 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język szwedzki

  1. Tłumaczenia zwykłe: 78,00 zł / 1125 zn. ze spacj.
  2. Korekty: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak

Dzień dobry, oferuję tłumaczenia z języków i na języki: szwedzki, fiński, oraz angielski. Wykonywałam zlecenia prywatnie, w tym teksty do filmów Bergmana. Mam własną działalność i prowadzę zajęcia z języka angielskiego, szwedzkiego i fińskiego Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium J. Angielskiego, urodziłam się w Finlandii, gdzie chodziłam do szwedzkiej i fińskiej szkoły. Jeśli chodzi o angielski, specjalizuję się w tematyce naukowej (fizyka, chemia) i biznesowej. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij