Serwis e-tlumacze.net

Ján Translations - slowacki, czeski, angielski

Ján Translations - slowacki, czeski, angielski

Jan (6 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język słowacki

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak

Oferuję tłumaczenia z języka słowackiego i czeskiego, angielskiego różnego rodzaju tekstów, stron internetowych, dokumentów (za wyjątkiem tłumaczeń przysięgłych). Korzystam z CAT narzędzi Trados, Memsource.

Znam biegle języki słowacki, czeski, angielski, polski. Jestem native speakerem języka słowackiego. Mam ukończone studia filologiczne/lingwistyczne w języku angielskim. W Krakowie skonczyłem Management personalny w języku polskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję jak tłumacz ustny SK – ENG, ENG – SK. Szybko, rzetelnie i profesjonalnie wykonane tłumaczenia z j. polskiego na j. słowacki oraz z j. polskiego na j. czeski oraz w kombinacji na język angielski.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Anna KRok7 grudnia 2020     

    najwyższa jakość tłumaczenia zleconych tekstów. bardzo dobry kontakt - jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam