Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Yana Levchenko
Yana Levchenko

Yana Levchenko

(8 ofert)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Opole
  • Wrocław
  • Katowice
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

O mnie

Za języki ojczyste uważam rosyjski oraz ukraiński, natomiast dzięki różnorodnym zainteresowaniom oraz szerokiemu zakresu wiedzy na studiach potrafię tłumaczyć teksty dotyczące różnej tematyki (ang/pol/ukr/ros).

Sprawdzam i poprawiam prace dyplomowe, referaty, prezentacje itp opracowania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Wykształcenie

Doświadczenie

Tłumaczenie fragmentów dla prac dyplomowych i artykułów, tłumaczenia dokumentów w zakresie prawa, administracji, turystyki, psychologii, filozofii, biznesu. Współpraca i tłumaczenie tekstów dla projektu o tematyce biznesowej i ekologicznej.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika