Serwis e-tlumacze.net

Wiesław Starnowski

wieslawstar@gmail.com

Wiesław Starnowski(6 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język angielski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 10,00 zł / 1000 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 13,00 zł / 1000 zn. ze spacj.
 3. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • administracja,
 • biznes, handel,
 • budownictwo,
 • informatyka, IT,
 • inżynieria,
 • medycyna,
 • motoryzacja,
 • przemysł,
 • techniczne

Witam,

Mam 65 lat i sporo wolnego czasu. Swobodnie myślę po polsku, niemiecku, angielsku i w zasadzie po rosyjsku. Za wyjątkiem tego ostatniego, którego aktywnie używałem przez +/- 2 lata, niemieckim i angielskim posługiwałem się w pracy zawodowej mówiąc i pisząc, z różnymi stopniami intensywności przez ponad 20 lat.

Z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem. Przez prawie 60 lat zgromadziłem taką wiedzę i doświadczenie, że – pominąwszy wysokospecjalistyczny żargon i pseudonaukowy bełkot – naprawdę rozumiem sens i treść zawarte w tekstach naukowych (fizyka, matematyka, astronomia, chemia), popularnonaukowych, technicznych, inżynieryjnych, zwykłych informacyjnych, opisowych, beletrystycznych, rozrywkowych itd., itp., pisanych w nazwanych powyżej językach (rosyjskiego w piśmie, poza szkołą, nie używałem).

Wśród licznych zajęć, którymi urozmaicam sobie oczekiwanie na emeryturę są i zajęcia dochodowe, a wśród nich profesjonalne, pisemne tłumaczenia polski óniemiecki óangielski, w każdej możliwej kombinacji, dokonywane z dobrym skutkiem oraz oryginalne teksty po polsku, niemiecku i angielsku na zadany temat, najczęściej pisane w ramach SEO.

Jako że nie muszę, nie prowadzę działalności gospodarczej i rachunków nie wystawiam. Proponuję umowy zlecenia, o dzieło lub pośrednika wystawiającego fakturę. Ponieważ będę tę ofertę wysyłał do wielu różnych, niekoniecznie ‘instytucjonalnych’ adresatów, zaakceptuję każde rozsądne i przyzwoite rozwiązanie.

 

Pozdrawiam,

Wiesław Starnowski

Tel. 691 085 340

Doświadczenie:
2 lata współpracy z biurami tłumaczeń

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Manfred Pasternok14 lutego 2020     

  NIE POLECAM !!! zadzwonilem, przeslalem Text do wzgladu, przy ponownym kontakcie telefonicznym otrzymalem od Pana Starnowski wiadomosc ze to proste tlumaczenie i szybko potrafi przetlumaczyc, chodzilo o tlumaczenie z jezyka polskiego na niemiecki. Potem otrzymalem wycene i dane do przelewu kwoty ktora Pan Starnowski ustalil, pieniadze przekazalem. Po 2 dniach, od przelewu, zadzwonilem ale tylko "sekretarka" wiec poprosilem o oddzwonienie NIC!!!!! dzien puzniej dzwonie i Pan Starnowski twierdzi ze nie otrzymal zlecenia a pieniedzy rownierz nie otrzymal, mialem sprawdic!? Godzine pozniej Pan Starnowski oznajmnia mi ze pieniadze przelal spowrotem i odmowil realizacji projektu pomimo ze sie zobowiazal!! NIGDY NIGDY WIECEJ ..... O S T R Z E G A M !!!! Moja ocena: N i e r z t e l n y .. a ocena za Kontakt: N i e p r z y j e m n y ... a mozna byloby jesze drastyczniej, postepowanie i reakcje ( ton + takt ) Pana Starnowski, ocenic !!