Serwis e-tlumacze.net

  • Wiesław Starnowski
Wiesław Starnowski

wieslawstar@gmail.com

Wiesław Starnowski(6 ofert)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Manfred Pasternok14 lutego 2020     

    NIE POLECAM !!! zadzwonilem, przeslalem Text do wzgladu, przy ponownym kontakcie telefonicznym otrzymalem od Pana Starnowski wiadomosc ze to proste tlumaczenie i szybko potrafi przetlumaczyc, chodzilo o tlumaczenie z jezyka polskiego na niemiecki. Potem otrzymalem wycene i dane do przelewu kwoty ktora Pan Starnowski ustalil, pieniadze przekazalem. Po 2 dniach, od przelewu, zadzwonilem ale tylko "sekretarka" wiec poprosilem o oddzwonienie NIC!!!!! dzien puzniej dzwonie i Pan Starnowski twierdzi ze nie otrzymal zlecenia a pieniedzy rownierz nie otrzymal, mialem sprawdic!? Godzine pozniej Pan Starnowski oznajmnia mi ze pieniadze przelal spowrotem i odmowil realizacji projektu pomimo ze sie zobowiazal!! NIGDY NIGDY WIECEJ ..... O S T R Z E G A M !!!! Moja ocena: N i e r z t e l n y .. a ocena za Kontakt: N i e p r z y j e m n y ... a mozna byloby jesze drastyczniej, postepowanie i reakcje ( ton + takt ) Pana Starnowski, ocenic !!

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij