Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
IMEX Sp. z o.o.

Agencja Tłumaczeń ILS

Sławomir Szutko(1 ofertę)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Biała Podlaska
 • Dane firmy:

  IMEX Sp. z o.o.

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Tłumaczenia przysięgłe: do ustalenia
 4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
 5. Ustne symultaniczne: 0,00 zł / 1 godz.

Nasza oferta

Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia zwykłe
Tłumaczenia przysięgłe
Tłumaczenia filmów
Tłumaczenia stron www
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nagrań audio

WSZYSTKIE JĘZYKI ŚWIATA !!!

Doświadczenie:
Firma ILS została powołana do życia w kwietniu 2004 roku. Naszym założeniem od samego początku było dostarczanie klientom korporacyjnym i indywidualnym najwyższej jakości usług tłumaczeniowych. Takie podejście zaowocowało w szybkim czasie uzyskaniem Lauru Klienta 2005 oraz certyfikatu Solidnej Firmy 2005 i ponownie w 2008. W dniu dzisiejszym z usług naszej firmy korzystają setki firm i tysiące osób z całej Polski, którzy poszukują rzetelnego i godnego zaufania partnera. Jesteśmy członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych, Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń oraz międzynarodowych organizacji tłumaczeniowych. Od 2007 roku firma ILS buduje w Polsce największą sieć biur tłumaczeń. Celem takiej strategii rozwoju jest dostarczanie doskonałej jakości tłumaczeń firmom rozlokowanym w całej Polsce, jak i lokalnej społeczności.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij