Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Marzena Misiurek
Marzena Misiurek

Marzena Misiurek

(1 oferta)
  •  Telefon (Pokaż)
  • Obszary działania:
    • Warszawa (Praga)
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Nazywam się Marzena Misiurek. Jestem magistrem filologii hiszpańskiej oraz absolwentką studiów latynoamerykańskich. Od 7 lat spełniam się w wymarzonym zawodzie tłumacza. W pracy największą satysfakcję sprawia mi fakt, że mogę pośredniczyć w komunikacji między dwoma kulturami: polską i świata hiszpańskojęzycznego, a co za tym idzie pomagać innym w realizacji projektów o charakterze międzynarodowym. Uważam, że profesjonalna komunikacja niweluje bariery i stwarza nowe możliwości, dlatego dbałość o jakość tłumaczeń jest dla mnie bardzo istotna, a powracający oraz nowi klienci motywują mnie do dalszego rozwoju i dbałości o jak najwyższą jakość mojej prac.
textualmente.pl
marzena@textualmente.pl

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika