Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Małgorzata Zawilińska-Janas

Małgorzata Zawilińska-Janas

(4 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Poznań
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka holenderskiego na język angielski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 50,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 60,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Wykonuję tłumaczenia pisemne z/na j. angielski i z j. holenderskiego (niderlandzkiego). Gwarantuję wysoką jakość tłumaczenia: poprawność językową, stylistyczną i terminologiczną oraz krótkie terminy. Za każdy dzień spóźnienia zwracam 5% kwoty wynagrodzenia! Jestem filologiem angielskim z 10-letnim doświadczeniem w tłumaczeniu – ukończyłam studia doktoranckie oraz Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych na Wydziale Anglistyki na UAM w Poznaniu. Zapraszam do współpracy :-)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij