Serwis e-tlumacze.net

  • Małgorzata Zawilińska-Janas
Małgorzata Zawilińska-Janas

Małgorzata Zawilińska-Janas

(0 ofert)

Oferty użytkownika

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnej oferty.Zamknij

O mnie

Wykonuję tłumaczenia zwykłe pisemne z/na j. angielski i z j. holenderskiego (niderlandzkiego). Gwarantuję wysoką jakość tłumaczenia: poprawność językową, stylistyczną i terminologiczną oraz krótkie terminy. Za każdy dzień spóźnienia zwracam 5% kwoty wynagrodzenia! Jestem filologiem angielskim z 10-letnim doświadczeniem w tłumaczeniu - ukończyłam studia doktoranckie oraz Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych na Wydziale Anglistyki na UAM w Poznaniu. Zapraszam do współpracy!

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika