Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Monika Strzałka
Monika Strzałka

Monika Strzałka

(6 ofert)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Toruń
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Mam 24 lata i interesuję tłuamczeniami zarówno pisemnymi jak i ustnymi. Po skończeniu studiów chcę pracować w tym zawodzie dlatego każde zlecenie będzie dla mnie cennym doświadczeniem i sposobem na poznaie tajników fachu. Jestem osobą ambitną i pracowitą i podejmę się każdego wyzwania. Daltego zachęcam do skorzystania z moich usług tłumaczeniowych.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku: Lingwistyka stosowanaj język włoski z językiem hiszpańskim na poziomie licencjatu. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku: Lingwistyka stosowana język angielski z językiem francuskim na poziomie licencjatu.

Doświadczenie

Na zajęciach tłumaczeniowych przerabialiśmy teksty z zakresu prawa, ekonomi oraz literatury. Ponadto spedziłam 5 miesięcy w Hiszpani, w Saragossie na wymianie międzynarodowej w ramach programu Erasmus oraz 5 miesięcy we Włoszech w Bolonii co pozwoliło mi w znacznym stopniu podnieść poziom znajomości języków.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika