Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Gosia Sternheden HSK6 tłumacz polsko chiński
Gosia Sternheden HSK6 tłumacz polsko chiński

SinoBizz

Gosia Sternheden(3 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Warszawa, )
 • Dane firmy:

  Gosia Sternheden HSK6 tłumacz polsko chiński
  Bydgoska
  44-121 Gliwice
  Nip: 9691609492

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, magister zarządzania projektami w roku 2006. Następnie w 2008 roku zakończyłam studia podyplomowe z dziedziny logistyki. W latach 2009-2013 studiowałam język chiński na uniwersytecie Jiaotong w Szanghaju, w ramach program stupendialnego rządu chińskiego przyznanego przez Misinsterstwo Edukacji w Chinach. Zakończyłam edukację języka Chińskiego na poziomie zaawansowanym, poziom języka potwierdzony certyfikatem HSK 6.Interestuje się kulturą i sztuką chińską. W 2013 roku zdobyłam pierwsze miejsce w konkursie artystycznym “Chiny w moich oczach”, zaingurowane nagrodą oraz galerią w Szanghaju.Moją pasją są podróże po Chinach dające możliwość bliższego poznania lokalnej kultury, ludzi i obyczajów, niesamowitej przyrody.Od początku 2010 roku pracuje w Chinach zdobywając doświadczenie w branży napojowej i spożywczej, odzieżowej, opakowaniowej i logistycznej, kamieni szlachetych, sprzedaży detalicznej i hurtowej, import oraz export towarów.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika