Serwis e-tlumacze.net

 • FHUAtilla
FHU"Atilla"

Attilla

BIURO TŁUMACZEŃ "FHU ATILLA" KOPCSA SZERGEJ & MAŁGORZATA WRONA(3 oferty)
 •       (1 opinia)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Kraków (Podgórze)
  • Poznań
  • Warszawa
  • Rzeszów
  • Katowice
  • Kielce
  • Łódź
  • Opole
 • Dane firmy:

  FHU"Atilla"
  ul.Wolska7A
  30-663 Kraków
  Nip: 679-139-88-63

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: 9 dni temu

O mnie

Tłumaczenia "FHU ATILLA" - Już długi czas wspieramy naszych klientów, dostarczając im najwyższej jakości tłumaczenia pisemne, online, oraz  udziałam korepetycje online lub stacjonarne  – na terenie całej Polski oraz za granicą.

Tłumaczymy w obrębie języków Węgierskiego, Ukraińskiego,Rosyjskiego.

 Wykonujemy tłumaczenia tekstów technicznych, stron i plików internetowych różnego rodzaju i tematu. Przygotowujemy zarówno tłumaczenia marketingowe – stron przydatnych , katalogów, broszur informacyjnych i opakowań produktów – jak i turystyczne. Wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumenty i umowy. Krótko mówiąc, żadna branża nie jest na obca.

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, dobierając tłumaczenia i weryfikujemy, uwzględniając terminologię i obowiązujące konwencje językowe. 

Więc serdecznie zapraszamy z korzystanie naszych usług na sronie "E-Tlumacze" ., oraz na stronie Facebook " Tłumaczenia Węgierski, Rosyjski, Ukraiński ".

Nasze Uslugi tlumacza są dostępne codziennie od 8.00 do 22.00 ( w dni SWIĄT czy WEEKEND) Niezależnie od tego jak działaja inne tłumacze lub firmy ...., U nas znajdziesz szybkie rozwiązania odnośnie tłumaczenia.

Jesteśmy dostepni dla każdego w każdej chwili, w okresie swiąt, czy wolne dni od pracy, zawsze możesz zadwonić czy wyslać SMS pod numer :

+48 797 737 503

Czy napisac na maila,.

Zawsze nadajemy szybką odpowiedź !!!

Weryfikujemy zlecenie i jakonajszybciej wykonamy jakościowe tłumaczenie  w fajnej cenie, korzystając z różnych ofert jakie Ci zaproponuje w trakcie weryfikacji potrzebnych materiałów do przetłumaczenia.

Wystawiamy faktury VAT, lub zwykły rachunek (Na żądanie klienta).

Wykonuje tlumaczenia nastepnych jezykow :

- Polski > Wegierski > Ukrainski > Rosyjski ; 

- Wegierski > Polski > Ukrainski > Rosyjski ;

- Rosyjski > Polski > Wegierski > Ukrainski ;

- Ukrainski > Polski > Wegierski > Rosyjski . 

 

 

Wykształcenie

"Munkácsi városi Központ" - 20110-2014

Doświadczenie

Pośiadamy doświadczenia na terenie Węgier, Polski, Ukrainy, w biegłym tłumaczeniu w mowie i piśmie. Tłumaczenia wszelkich rodzajów tekstów, listy, korespondencji

 

Ми маємо досвід в Угорщині, Польщі та Україні з вільного усного та письмового перекладу. Переклад усіх типів текстів, листів, кореспонденції.

 

Magyarországon, Lengyelországban és Ukrajnában van tapasztalatunk a folyékony szóbeli és írásbeli fordítás terén. Minden típusú szöveg, levél, levelezés fordítása

 

У нас есть опыт беглого устного и письменного перевода в Венгрии, Польше и Украине. Перевод всех видов текстов, писем, кореспонденции

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Oleksandr Olshynkovskyi13 września 2020     

  Jestem zadowolony z usług tego tłumacza PL-HU, oraz PL- UA, powiem że tłumaczenie zostało wykonane szybko, cały czas otrzymywałem informację o tym na jakim etapie znajduje się moje zlecenia, zawsze bezpośredni kontakt z tłumaczem przez cały czas niezależnie od dnia tygodnia czy godziny. Jest opcja dostosowania się do potrzeb indywidualnych klienta takich jak błyskawicznie przetłumaczyć, czy wysłać tłumaczenie pocztą albo umówić wizytę aby odebrać zlecenia. Dziękuję, serdecznie polecam.

Napisz do użytkownika