Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Przemysław Zakrzewski

Przemysław Zakrzewski

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Giżycko
 • Ostatnia aktywność: 16 dni temu

Wykonam tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 29,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia przysięgłe: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Tłumacz przysięgły j. niemieckiego z ponad 12 letnim stażem. Tłumaczenia dla urzędów państwowych, biur notarialnych, kancelarii adwokackich, firm, klientów prywatnych. Współpracuję z biurami tłumaczeń w Polsce i za granicą z organizacjami pozarządowymi i fundacjami. Referencje na życzenie. Opinie o mojej pracy możecie Państwo znaleźć także na moich stronach internetowych. Gwarantuję profesjonalizm, terminowość i rzetelność.
Serdecznie zapraszam do współpracy!

Doświadczenie:
Ponad 12 lat doświadczenia. Współpracuję m.in z Agencją Media Trans z Bayreuth, Alphatrad GmbH, Sabine Haller Ubersetzungen, Biurem Tłumaczeń Tevla, BLC. Tłumaczyłem dla firm: ekajaki.pl, monitoringkomputera.pl, Yacht Service, Mark, i wielu innych.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij