Serwis e-tlumacze.net

  • Piotr
  • Oferta tłumaczenia - hindi - polski
Piotr

Piotr

(7 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka hindi na polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 80,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: 90,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  3. Tłumaczenie online: Tak

Jestem absolwentem studiów orientalistycznych oraz filologicznych, mam kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o tematyce medycznej (zaświadczenia lekarskie, historie choroby), technicznej i informatycznej (instrukcje obsługi, aplikacje i gry), jak również tekstów marketingowych i krótkich form literackich, głównie w parze językowej polski/angielski – fiński.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij