Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
ustne symultaniczne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
15,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
20,00 zł / 1800 zzs.
korekty
10,00 zł / 1800 zzs.

Oferuję jakościowe, rzetelne i szybkie tłumaczenia. Możliwość wyceny indywidualnej w zależności od wielkości zlecenia. Tłumaczenia w zakresie prawa, dokumentacja medyczna, tłumaczenie stron internetowych i tekstów marketingowych, pomóc przy napisaniu CV i oczywiście pozostałe :) Tłumaczenia z i na j. ukraiński/rosyjski/polski. Jestem native speakerem języka ukraińskiego oraz rosyjskiego. Absolwentka filologii angielskiej, posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka polskiego jako obcego na poziomie C1. Od 6 lat w Polsce podejmuję się prac z różnych dziedzin, gdzie potrzebne jest nawiązywanie relacji, rozmowa, tworzenie listów biznesowych, marketingowych w języku polskim. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych, symultanicznych oraz ustnych. Terminy do ustalenia, w zależności od Państwa oczekiwań.

Zapraszam do kontaktu! Preferuję kontakt tel./ WhatsApp.
e-mail: 19e.nko99@gmail com

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Marcin D.
1 lipca 2023

Serdecznie polecam! Jakościowe tłumaczenie medyczne w przystępnej cenie, tłumaczenie skrótów i specjalistycznej terminologii na wysokim poziome. Praca wykonana bardzo rzetelnie. Polecam 

Sławomir K
2 listopada 2022

Pani Olena wykonała tłumaczenie dokumentacji z języka polskiego na język ukraiński profesjonalnie i w bardzo krótkim czasie. Dziękuję!  

Sylwia .
6 października 2022

Dziękujemy za rzetelne i szybkie tłumaczenie strony internetowej! Bardzo przyjemna cena, łatwy kontakt podczas całej współpracy. Na pewno jeszcze wrócimy, polecam!

Odpowiedź użytkownika:

Dziękuję!