Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Aleksandra

Aleksandra

(3 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Bielsko-Biała
  • Katowice
  • Mazańcowice
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka czeskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia

Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku filologia słowiańska: przekład w komunikacji międzykulturowej z językami czeskim i macedońskim na Uniwersytecie Śląskim. Podejmę się tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych w parach językowych czeski-polski oraz czeski-angielski, a także korekt językowych.
Gwarantuję rzetelność i terminowość.

Doświadczenie:
-miesięczne stypendium naukowe na Uniwersytecie w Pardubicach -udział w warsztatach: Warsztat tłumacza przysięgłego (Tłumaczenie dokumentów urzędowych. Tłumaczenie symultaniczne) przeprowadzone przez Katedrę Slawistyki Uniwersytetu im. Palackiego w Ołomuńcu we współpracy z Instytutem Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, prowadzący: dr Dariusz Tkaczewski, mgr Izabela Szulc -tłumaczenie tekstów zwykłych, reklamowych, sądowych i sądowniczych, korekty językowe

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij