Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Nina Detmer

Nina Detmer

(3 oferty)
  •  Telefon (Pokaż) Skype
  • Obszary działania:
    • Gdańsk
  • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język serbski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenie online: Tak

Absolwentka Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego (I magistrantka serbistyki na Uniwersytecie Gdańskim) chętnie podejmie się tłumaczen zarówno ustnych jak i pisemnych. Cena do uzgodnienia.

Specjalność: językoznawstwo

Sukcesy: czterokrotna stypendystka (stypendium rektora dla najlepszych studentów), przewodnicząca rosyjskojęzycznej sekcji Biura Tłumaczeń UJ (3 lata), prelegentka czterech międzynarodowych konferencji naukowych w Krakowie i w Moskwie, absolwentka kursu dla nauczycieli języka rosyjskiego jako obcego w Instytucie Puszkina w Moskwie, aktorka rosyjskojęzycznego teatru "Samowar", autorka artykułów naukowych z zakresu językoznawstwa i literaturoznawstwa, tłumacz ustny języka rosyjskiego na zawodach sporotwych Runmageddon 2019 w Gdyni

Języki: rosyjski (C1), angielski (C1), niemiecki (B1), serbski (B2), chorwacki (B2), ukraiński (B1) 

Dodatkowo: uprawnienia nauczycielskie

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij