Serwis e-tlumacze.net

  • Natalia Wo
Natalia Wo

Natalia Wo

(1 oferta)

Oferty użytkownika

O mnie

Wykształcenie

studia magisterskie: filologia orientalna - indologia na Uniwersytecie Jagiellońskim (ukończone 2016 z wynikiem bardzo dobrym)

program Erasmus+: Sprachen und Kulturen Südasiens na Uniwersytecie Wiedeńskim (studia w języku niemieckim, rok akademicki 2015/16)

studia licencjackie: kulturoznawstwo - porównawcze studia cywilizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim (ukończone 2014 z wynikiem bardzo dobrym)

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij