Serwis e-tlumacze.net

  • Lukasz
  • Oferta tłumaczenia - islandzki - polski
Lukasz

Lukasz

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka islandzkiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 90,00 zł / 1600 zn. ze spacj.
  2. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
  3. Ustne symultaniczne: 0,00 zł / 1 godz.
  4. Tłumaczenie online: Tak

Mam na imie Lukasz i od 2006 roku mieszkam na Islandii. Aktywanie uczylem sie tam jezyka przez rozne kursy az po poziom uniwersytecki a takze zycie spoleczne poslugujac sie jezykiem Islandzkim. Bylem czescia Islandzkiej rodziny przez ostatne 7 lat.  Oferuje tlumaczenia rowniez z agielskiego na islandzki. 

Hello,

My name is Lukasz and in 2006, I moved to Iceland.  While I was exploring the country and taking a very active part in social life (I was part of Icelandic Family for 7 years)  I attend the Univerity of Iceland and Agricultural University of Iceland. I offer also a translation service from Icelandic to English.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij