Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język słowacki

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
30,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
40,00 zł / 1800 zzs.
korekty
20,00 zł / 1800 zzs.

Wysoka jakość i terminowość tłumaczeń, korekta native speakera, faktura. Zadzwoń i dopytaj się o szczegóły 729 424 893. Współpracuję z wieloma instytucjami w tym firmami prywatnymi, korporacjami, biurami tłumaczeń oraz osobami indywidualnymi. Na Państwa pocztę e-mailową w określonym wzajemnie terminie otrzymacie Państwo profesjonalnie wykonane tłumaczenie pisemne. Doświadczenie Mam ponad 6 – letnie doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych języka słowackiego oraz współpracuję z biurami tłumaczeń. Tłumaczenie w trybie pilnym – realizacja zamówienia nawet tego samego dnia (cena ustalana indywidualnie). Zakres oferowanego tłumaczenia: Przyjmuję zlecenia małe i obszerne w tym: publikacje naukowe i prasowe artykuły do czasopisów, książki i artykuły, umowy handlowe, publikacje naukowe i prasowe, specyfikacje techniczne, treści stron internetowych, dokumentacja wewnętrzna, dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny), oraz wiele innych.

Specjalizacje
administracjabiznes, handelbudownictwofilozofiagastronomiagospodarkainneliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwo
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Sylwester Kowalski
3 września 2020

Z Panem Ľudovítem współpracuję od dłuższego czasu i na pewno współpracę będę kontynuował. Tłumaczenia realizowane są zawsze terminowo, profesjonalnie, oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co przy większości tłumaczeń jest bardzo istotną sprawą. Gorąco polecam.

Robert Gabrysiak
11 marca 2020

Wzorowa współpraca przy tłumaczeniu charakterystyki produktu medycznego. Zlecenie nie było duże ale zostało zrealizowane w ciągu 12h od nawiązania kontaktu co było kluczowe w tej sytuacji. W niedługim czasie wrócę na pewno z większą ilością materiału.

Odpowiedź użytkownika:

Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię, cieszę sie, że mogłem pomóc :-)

Justyna Ząbek
9 stycznia 2020

Pan Ľudovít przetłumaczył dla nas treści stron internetowych, a także instrukcję maszyn do produkcji mebli. Współpracujemy razem od dłuższego czasu i na pewno będziemy kontynuować. Tłumaczenia wykonane przez pana Ľudovíta cechują się najwyższą jakością, klienci są zadowoleni. Zdecydowanie polecamy współpracę z panem Ľudovítem.