Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Kateryna Skrzypczak

Kateryna Skrzypczak

Kateryna Skrzypczak(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 45,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia

Wykonuję tłumaczenia. Mam doświadczenie w tłumaczeniach zwykłych i urzędowych. Wykonuję tłumaczenia dla prokuratury, straży granicznej i policji. Wystawiam faktury VAT.

Chwilowo nie wykonuję ustnych tłumaczeń.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Vira Petrychuk28 września 2018     

    Potrzebowalam tłumaczenie dokumentów do urzędu w trybie pilnym. Pani Kateryna wykonała tłumaczenie w ciągu dnia, wysłała dokumenty o konkretniej godzinie jak umawiałyśmy sie. Bardzo profesjonalne podejście.