Serwis e-tlumacze.net

  • Kateryna Skrzypczak
Kateryna Skrzypczak

Aktualnie na urlopie macierzyńskim

Kateryna Skrzypczak(4 oferty)

O mnie

Działalność ZAWIESZONA do końca 2020 roku  

Wystawiam faktury VAT.
Współpracuję z prokuraturą, policją, strażą graniczną. Wykonuję także tłumaczenia zwykłe. Tłumaczenia to nie tylko moja praca, a przede wszystkim pasja.

Wykształcenie

Wyższe

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Vira Petrychuk28 września 2018     

    Potrzebowalam tłumaczenie dokumentów do urzędu w trybie pilnym. Pani Kateryna wykonała tłumaczenie w ciągu dnia, wysłała dokumenty o konkretniej godzinie jak umawiałyśmy sie. Bardzo profesjonalne podejście.

Napisz do użytkownika