Serwis e-tlumacze.net

 • e-translations.online
e-translations.online

e-translations.online

(69 ofert)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Poznań
  • Łódź
  • Lublin
  • Gdańsk
  • Wrocław
  • Katowice
  • Kraków
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Oferty użytkownika

O mnie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń pisemnych. Posiadamy niezbędne umiejętności do wykonywania zarówno małych tłumaczeń, jak również dużych projektów przekraczających kilka tysięcy stron. Zajmujemy się tłumaczeniem:

- instrukcji,

- stron internetowych,

- artykułów i wielu innych tekstów.

Gwarantujemy Ci bardzo atrakcyjne ceny, szczególnie biorąc pod uwagę jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń.

Nasze usługi są na najwyższym poziomie.

 

Wykształcenie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami. Podane ceny są cenami brutto. Minimalny koszt zamówienia (nawet jeśli do przetłumaczenia będzie to tylko jedna strona) to £10 / 50PLN / 12€. Jedna strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami.

I. GRUPA – tłumaczenie na język polski/tłumaczenie z języka polskiego:

JĘZYKI: bułgarski, bośniacki, białoruski, czeski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, chorwacki, węgierski, włoski, portugalski, serbski, rosyjski, słoweński, słowacki, ukraiński, rumuński – £3 za stronę rozliczeniową / 15PLN za stronę rozliczeniową / 3.5€ za stronę rozliczeniową

II. GRUPA – tłumaczenie na język polski/tłumaczenie z języka polskiego:

JĘZYKI: arabski, chiński, duński, estoński, fiński, grecki, hebrajski, hindi, litewski, łotewski, islandzki, japoński, koreański, niderlandzki, norweski, szwedzki, tajski, turecki – £4 za stronę rozliczeniową / 20PLN za stronę rozliczeniową / 4.5€ za stronę rozliczeniową.

III. GRUPA – tłumaczenie na język angielski/tłumaczenie z języka angielskiego:

JĘZYKI: bułgarski, bośniacki, białoruski, czeski, niemiecki, hiszpański, francuski, chorwacki, węgierski, włoski, polski, portugalski, serbski, rosyjski, słoweński, słowacki, ukraiński, rumuński – £4 za stronę rozliczeniową / 20PLN za stronę rozliczeniową / 4.5€ za stronę rozliczeniową.

IV. GRUPA – tłumaczenie na język angielski/tłumaczenie z języka angielskiego:

JĘZYKI: arabski, chiński, duński, estoński, fiński, grecki, hebrajski, hindi, litewski, łotewski, islandzki, japoński, koreański, niderlandzki, norweski, szwedzki, tajski, turecki – £4.5 za stronę rozliczeniową / 22PLN za stronę rozliczeniową / 5€ za stronę rozliczeniową.

V. GRUPA Pozostałe kombinacje językowe:

Dowolny język na dowolny język: £5 za stronę rozliczeniową / 25PLN za stronę rozliczeniową / 6€ za stronę rozliczeniową.

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika