Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada

Wykonam tłumaczenie z języka chińskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Tłumaczenie online: Tak

Witam serdecznie,

od wielu lat świadczę usługi copywritingu oraz tłumaczeń, posiadam referencje oraz własny, dobrany zespół lingwistyczny, w tym redaktorów i scenarzystów. Oferuję tłumaczenia już prawie na wszystkie języki nawet od 15 zł, a usługi copywritingu w j. polskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz francuskim już od 17 zł! Chętnie nawiążę z Państwem współpracę! Załączam moje dane kontaktowe oraz w razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Dymitr Saniukiewicz

Mail: s.dmitrij88(małpa)gmail(dot)com 

* W celu wyceny i ustalenia terminu tłumaczenia – proszę przesłać dokument tekstowy na podany e-mail lub: info(małpa)webzona(kropka)net

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Mariusz27 marca 2019     

  Zlecenie dotyczyło przetłumaczenia osobistych wiadomości na serwis społecznościowy. Polecam! Szybki kontakt, profesjonalna i miła obsługa.

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość :)

 • Agencja Interaktywna2 października 2018     

  Współpracujemy z Panem Dymitrem od 2015 roku w zakresie tłumaczeń pisemnych portali internetowych naszych klientów - tematyka bardzo różna (opisy, produkty, regulaminy, umowy...). Pan Dymitr dał się poznać jako osoba bardzo sumienna, odpowiedzialna i ambitna. Posiada wysokie umiejętności językowe, a powierzone mu zadania wykonuje terminowo, rzetelnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego rekomendujemy Pana Dymitra jako partnera biznesowego.

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję i zapraszam do dalszej współpracy!

 • Marcin ASC22 marca 2018     

  Tłumacz warty polecenia! Profesjonalnie, terminowo, konkretnie, jasne zasady współpracy. Zdecydowanie polecam!

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za pozytywną opinię!