Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Barbara Binek Binek

Barbara Binek Binek

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Kraków (Polska)
  • Nowy Sącz (Polska)
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Wykonam tłumaczenie z języka chińskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 90,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 100,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Ustne konsekutywne: 90,00 zł / 1 godz.
 4. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • biznes, handel,
 • literatura,
 • marketing,
 • prawo,
 • turystyka, hotelarstwo

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z języka chińskiego na język polski? Mogę w tym pomóc.

Witam Państwa, 

Nazywam się Barbara Binek 百勇晴. Wykonuję tłumaczenia z języka chińskiego na polski, z polskiego na chiński, z angielskiego na polski, polskiego na angielski oraz z angielskiego na chiński i z chińskiego na angielski. Tłumaczeniami zajmuję się od czterech lat.

Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam najwyższy egzamin znajomości języka chińskiego w piśmie HSK6 jak i w mowie HSKK 高级. Skończyłam roczny kurs zaawansowanego języka chińskiego oraz zaawansowanego chińskiego języka biznesowego w Shanghai Normal University w Szanghaju. Posiadam dyplom z licencjata sinologii UJ z wyróżnieniem. 

Tłumaczyłam dla przedsiębiorstw odzieżowych, zajmujących się importem i eksportem żywności, na konferecjach uczelni wyższych oraz na Międzynarodowych Targach Żywności SIAL.

Tłumaczyłam także dokumenty zawierające terminologię prawniczą oraz techniczną, wizyty u lekarzy oraz kurs prawa jazdy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. :) 

Doświadczenie:
Doświadczenie tłumacza nabyłam pracując dla różnych przedsiębiorstw w Polsce oraz w Chinach. Byłam powoływana jako tłumacz biegły, gdzie miałam styczność z językiem prawnym. Współpracowałam z firmami, które produkowały odzież oraz eksportowały mięso. Tłumaczyłam również na Targach Chińskich Uczelni Wyższych oraz na Targach Żywności SIAL w Szanghaju. Tłumaczyłam także wizyty u lekarzy oraz kurs prawa jazdy. Do tłumaczeń zawsze podchodzę z całym sercem i skupiam się na każdym projekcie z osobna. Tłumaczenia weryfikowane przez natywnych użytkowników języków na których bazuję w danym tłumaczeniu.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij