Serwis e-tlumacze.net

 • Bai Nien Business Services
Bai Nien Business Services

Bai Nien Business Services

Bai Nien Business Services (22 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Dane firmy:

  Bai Nien Business Services
  6F, No.534, Boai 1st Rd., Gushan Dist., Kaohsiung City
  00000 Warszawa
  Nip: 00000000

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Firma Bai Nien Business Services powstała w 1994 roku w Kaohsiungu na Tajwanie. Pomagać sobie to pomagać innym - to nasza filozofia.

Oferujemy usługi w językach wielu krajów: tłumaczenia pisemne, ustne (poprzez wideokonferencję), międzynarodowe usługi biznesowe, dla firm i organizacji oferujemy również kursy języka chińskiego i japońskiego - ogólnego oraz biznesowego (przez Skype lub poprzez platformę e-learningową). Ze względu na różnicę czasu proponujemy kursy w trakcie weekendu lub w dni powszednie w godzinach porannych (czasu polskiego).

Naszą mocną stroną są tłumaczenia w kombinacjach języków: chińskiego, japońskiego i angielskiego. Oferujemy również tłumaczenia z innych języków azjatyckich.

Dzięki naszym umiejętnościom językowym pomagamy w kontakcie międzynarodowym firmom tajwańskim i zagranicznym oraz agencjom rządowym. Z sukcesem wspamagamy firmy zagraniczne w wejściu na rynek Tajwanu, Chin i Japonii.

Pełna oferta firmy znajduje się pod linkiem:

https://drive.google.com/file/d/1ptBs6JI9cNc2x5bg7oo52lXbYPPM_Jg3/view

Strona internetowa: 

www.translator.com.tw/pl

Płatność kartą lub przelewem na konto Paypal.

 

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika