Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Andrzej
Andrzej

Perekladiya

Andrzej (2 oferty)
 •       (1 opinia)
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz, Centrum)
 • Ostatnia aktywność: 26 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

Szanowni Państwo,

Nazywam się Andrzej i jestem absolwentem filologii ukraińskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuję się Ukrainą – historią, kulturą, językiem i sprawami codziennymi tego niezwykłego kraju. Chętnie przetłumaczę dokumenty lub rzeczy potrzebne na co dzień. Oferta dotyczy tłumaczeń zwykłych [nie przysięgłych], w tym różnego rodzaju i typu tekstów codziennego użytku lub potrzebnych do prowadzenia firmy. Prowadzę pisemne tłumaczenia polsko – ukraińskiej oraz ukraińsko – polskie.

Chcę i lubię pomagać ludziom. Chętnie służę pomocą. Jeśli potrzebujecie Państwo tłumaczenia, bardzo proszę o kontakt. Stawka za tłumaczenie u mnie to 20 PLN / stronę tekstu pisanego lub za 1800 znaków. Ze względu na indywidualne podejście do tłumaczeń, proszę mieć na uwadze, iż tłumaczenie może zająć więcej niż 1 dzień roboczy. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie.

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz współpracy.

Wykształcenie

Filologia Ukraińskia, Uniwersytet Warszawski, specjalizacja Kulturoznawstwo

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Tomasz Wawrzyniak28 stycznia 2019     

  Zleciliśmy tłumaczenie korespondencji z języka Polskiego na Ukraiński. Tłumaczenia są naprawdę wysokiej jakości potwierdzone przez odbiorców, kolejnym niewątpliwym plusem jest szybkość przekładu i indywidualne podejście.

Napisz do użytkownika