Serwis e-tlumacze.net

Ostatnie wpisy

Zmiany na e-tlumacze.net. Podziel się z nami opinią

Autor: Administrator

Serwis e-tlumacze.net od lat jest miejscem, który łączy tłumaczy z klientami. Staramy się także, abyś na naszym blogu mógł znaleźć ciekawe i rozwijające artykuły. Przyszedł jednak czas, kiedy naszej stronie należy się "lifting". Co przez to rozumiemy? Odświeżenie jej wyglądu, jeszcze lepsze zaprezentowanie treści, ale przede wszystkim - ułatwienie Tobie korzystania z niej i pozyskiwania klientów. W związku z tym, potrzebujemy Twojej pomocy.

Chcemy, jak najlepiej podejść do tego zadania. Serwis tworzą przede wszystkim użytkownicy. Przy wprowadzaniu zmian, musimy wiedzieć, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Jak moglibyśmy ułatwić Tobie pracę, pozyskiwanie klientów i korzystanie z serwisu. W końcu kto jak nie Ty może najlepiej wypowiedzieć się w tym temacie.

Przygotowaliśmy ankietę, w której pytamy Cię o specyfikę Twojej pracy - o to, jakie tłumaczenia najczęściej wykonujesz, czy klienci wiedzą, czego potrzebują, jak pozyskujesz zlecenia. Zapytaliśmy też o sam serwis - co jest w nim dobre, a co Twoim zdaniem wymagałoby dopracowania. Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Nie zajmie to więcej niż 5 minut.

Wygraj 3-miesięczne wyróżnienie swojego ogłoszenia

To nie wszystko! Na końcu ankiety znajduje się konkurs, w którym aż 10 osób może wygrać 3-miesięczne wyróżnienia swojego ogłoszenia.  Nagrodzimy te osoby, których odpowiedzi na 3 ostatnie pytania będą dla nas najbardziej wartościowe i przydatne. Na odpowiedzi konkursowe czekamy do 4 maja.

 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.