Zaloguj się Załóż konto

Wiosenne porządki na e-tlumacze.net. Sprawdź, co zrobić

Aktualność

Wiosna to dobry moment na porządki. Niektórzy gruntowanie sprzątają wtedy w domu, dla innych to czas, gdy weryfikują swoje plany z początku roku. Dla nas to także czas, w którym chcemy zrobić porządki w serwisie. Pierwszym krokiem jest uporządkowanie wszystkich ofert tłumaczeń. Szczególnie chodzi o użytkowników, którzy nie zalogowali się na swoje konto od dłuższego czasu.

Część użytkowników, którzy korzystają z naszego serwisu od kilku lat, mogła zmienić swoje dane kontaktowe, w tym adres mailowy. Nieaktualne dane sprawiają, że potencjalny klient nie może skontaktować się z tłumaczem w celu uzyskania oferty. Ty Tłumaczu tracisz klienta, klient nie znajduje potrzebnej pomocy. Dlatego postanowiliśmy, że konta nieaktywne i z nieaktualnymi adresami mailowymi zostaną usunięte z naszej bazy.

Dalsze utrzymywanie nieaktywnych kont niestety wiąże się z tym, że użytkownicy przeglądający nasz serwis trafiają na coraz więcej nieaktualnych ofert tłumaczeń. A nam zależy, aby w serwisie znajdowały się aktualne ogłoszenia. Klient szukający tłumacza musi mieć pewność, że znajdzie tu tylko aktywnych tłumaczy.

Czego od Ciebie oczekujemy w związku z naszymi porządkami?

1. Zaloguj się na swoje konto na www.e-tlumacze.net

2. Sprawdź swoje dane konta kontaktowe i treść dodanych ofert

To tylko dwie czynności, które zajmą Ci zaledwie kilka minut. Prosimy zrobić to w ciągu 14 dni od tej wiadomości, ponieważ jeszcze w maju planujemy usuwanie nieaktywnych kont. Wystarczy sam fakt zalogowania się w serwisie, abyśmy wiedzieli, że nadal chcesz z niego korzystać.

Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, skorzystaj z formularza na stronie https://www.e-tlumacze.net/zapomnialem-hasla

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Administrator
Autor:
Dodaj swój komentarz