Serwis e-tlumacze.net

Ostatnie wpisy

Możliwości reklamowe na e-tlumacze.net

Prowadzisz biuro tłumaczeń i szukasz nowych klientów? A może szukasz pracowników ze znajomością języków obcych do swojej firmy?

Serwis notuje średnio 83 000 odsłon miesięcznie, a główne grupy odbiorców to:

  • klienci zainteresowani zleceniem tłumaczeń;
  • biura tłumaczeń oraz tłumacze freelancerzy. 

Statystyki serwisu e-tlumacze.net

To doskonałe miejsce na promocję nie tylko usług biur tłumaczeń, ale także księgarni językowych, wydawnictw, uczelni oraz szkoleń, a nawet na poinformowanie o prowadzonej rekrutacji wśród tłumaczy. 

Do dyspozycji mamy następujące formy reklamy:

  • emisja billboardu - reklama o wymiarach 700x100 px wyświetla się na listach ofert tuż pod wyszukiwarką. Jednocześnie w rotacji może się wyświetlać do 5 reklam. Koszt za 1 miejsce reklamowe to zaledwie 500 zł netto miesięcznie

Umiejscowienie billboardu na e-tlumacze.net

  • artykuł sponsorowany - artykuł zostanie opublikowany na blogu e-tlumacze.net i będzie promowany na naszej stronie na FaceBooku (ponad 4 000 fanów). Może zawierać max 3 odnośniki do zewnętrznych stron (opatrzone atrybutem nofollow zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek). Koszt publikacji to 270 zł netto z możliwością dopłaty w wysokości 100 zł netto za uwzględnienie wpisu z newsletterze do użytkowników serwisu.

Aby złożyć zamówienie, prosimy o kontakt przez formularz na stronie. Wystawiamy faktury VAT.

Jeśli prowadzą Państwo rekrutację do biura tłumaczeń, oprócz możliwości zamówienia emisji billboardu w serwisie e-tlumacze.net, zachęcamy do dodania oferty pracy na stronie rekrutacja.e-korepetycje.net dzięki czemu zostaną o niej powiadomieni użytkownicy serwisu e-korepetycje.net, którzy znają na wysokim poziomie język obcy wskazany przez Państwa w ofercie. 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.