Zaloguj się Załóż konto

Kreacja graficzna gratis + promo -40%!

Aktualność

Reklama bannerowa - czym  jest i dlaczego warto w nią zainwestować?

Reklama bannerowa - to graficzna forma reklamy, która w prosty sposób przekazuje najważniejsze informacje o Twojej firmie czy usłudze. Dobrze skonstruowana jest zaproszeniem do dalszej interakcji. Umiejscowiona na górze strony od razu rzuca się w oczy bez wertowania setek ogłoszeń w celu znalezienia najlepszego tłumacza. Ma za zadanie przyciągnąć odbiorcę, a reszta sukcesu tkwi już po drugiej stronie. Na bannerze powinny znaleźć się tylko najważniejsze informacje, tzw. „mięso”. Reszta jest widoczna po przejściu do Twojej strony www, czy ogłoszenia.

Ale co zrobić, jeśli nie posiadasz grafiki bannerowej lub nie wiesz, jak ma zostać skonstruowana, a chciałbyś reklamować swoje usługi? Mamy na to sposób i wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowując 2 szablony bannerów do wyboru.

Banner główny (700x100px) - umiejscowiony na górze strony z linkowaniem do Twojej strony.

Banner sidebar (240x400px) - umiejscowiony w lewej kolumnie strony z linkowaniem do Twojej strony.

W szablonie znajdą się informacje o parze językowej oraz lokalizacji. Po lewej stronie będzie miejsce na Twoje zdjęcie lub logo. Dzięki przygotowanym szablonom nie musisz już myśleć nad kreacją graficzną. Zyskujesz tym samym czas i pieniądze, czyli to, co dotąd być może blokowało Cię przed skorzystaniem z tej formy reklamy.

Ale to nie wszystko!
Żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci ten proces, przygotowaliśmy promocję - 40% na reklamę bannerową. To oznacza, że banner główny (miesiąc emisji) jest teraz w cenie 300 zł netto zamiast 500 zł netto. A banner sidebar (miesiąc emisji) w cenie 150 zł netto zamiast 250 zł netto!

Co musisz zrobić, żeby z niej skorzystać?
Napisz do nas wiadomość, jaki format banneru Cię interesuje, a my na podstawie Twojej oferty stworzymy spersonalizowany banner. Oczywiście jeśli masz swoją kreację również możesz skorzystać z promocji :)

Jeśli chcesz wypróbować nowe możliwości reklamowe swoich usług - to jest dobry kierunek!

Promocja trwa do 1.06.2023Liczba miejsc na reklamę bannerową ograniczona.

A jeśli interesują Cię inne formy reklamy, zajrzyj do naszej zakładki reklama.

 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Redakcja serwisu
Autor:

Istniejący od 2009 r. serwis dla tłumaczy i ich klientów: e-tlumacze.net

Tłumaczysz? Załóż bezpłatne konto i dodaj swoją ofertę z dowolnej pary językowej. 

Szukasz tłumacza? Przejrzyj oferty tłumaczy albo dodaj swoje zlecenie

Dodaj swój komentarz