Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Agata Koj
 • Oferta tłumaczenia - polski - angielski
Agata Koj

Agata Koj

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język angielski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 30,00 zł / 500 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 50,00 zł / 500 zn. ze spacj.
Specjalizacje:
 • literatura,
 • Unia Europejska

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej. Ukończyłam studia na poziomie licencjackim – specjalność tłumaczeniowa oraz na poziomie magisterskim – literatura angielska. Chętnie podejmę się tłumaczenia zarówno literackiego, jak użytkowego, technicznego, czy prawnego.

Doświadczenie:
Staż w Parlamencie Europejskim - Tłumaczenie dokumentów z języka polskiego na angielski.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Magdalena15 czerwca 2015     

  Bardzo polecam usługi tłumaczeniowe Pani Agaty! Miła, bezproblemowa współpraca, wszystko wykonane na czas, tłumaczenie (dość specjalistycznego tekstu naukowego) wykonane naprawdę porządnie i na wysokim poziomie językowym, a przy tym bardzo dobra cena. Bardzo dobra tłumaczka :)