Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Adriana
 • Oferta tłumaczenia - polski - włoski
Adriana

Adriana

(4 oferty)
 • Obszary działania:
  • Lublin
  • Stalowa Wola
  • Rzeszów
  • Świdnik
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język włoski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia

Witam serdecznie, Jestem mgr filologii romańskiej, nauczycielem oraz tłumaczem j. włoskiego z wieloletnim doświadczeniem. Część studiów odbyłam na Universita' del Salento we Włoszech.Oferuję tłumaczenia z języka polskiego na język włoski wszystkich rodzajów zwykłych tekstów użytkowych: – listy – strony internetowe, – artykuły prasowe – CV i listy motywacyjne – broszury – reklamy – korespondencja – instrukcje obsługi, itp. jak i specjalistycznych: szkolne – dyplomy, świadectwa, certyfikaty itp. samochodowe – faktury, dowody rejestracyjne, umowy kupna-sprzedaży itp. medyczne- wyniki badań, zaświadczenia lekarskie itp. prawnicze i ekonomiczne – akty, faktury, umowy, regulaminy, wyroki itp. Zlecając mi tłumaczenie macie Państwo pewność rzetelnego i terminowego wykonania usługi z zachowaniem poufności. Zapraszam do współpracy.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij