Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz

TŁUMACZENIE

polski - niemiecki
 •  dawid bartosiewicz
 •  17.06.2017 (24 dni)
 •  6 ofert
 •  Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
 •  Tłumaczenia zwykłe
 •  dolnośląskie
soldne tłumaczenia to bedzie strona , kolejna bo juz jest

Przykładowy tekst:
FIGURA OJCA

KOSMITA TO ISTOTA ISTNIEJĄCA W KLATCE PIERSIOWEJ CZŁOWIEKA


Szukamy pozaziemskiej formy inteligencji, oto ona przedstawiam Państwu kosmitę, lub maszynę z przyszłości albo jedno i drugie. Montowana w brzuch lub tułów człowieka, którego zawody lub życie będzie wiązało się z przepowiadaniem milionom , mówieniem do milionów, władaniem milionami, występowaniem dla milionów, pomaganiem milionom , godzenie milionów lub byli przywróceniem do żywych po śmierci.

Odkryta przeze mnie istota z początku była złem, lecz można ją przekształcać swoim zachowaniem, w dobro. Jest ona dwudzielna przypomina chiński znak gdzie czarne przepycha się z białym, reaguje bardzo negatywnie na czarny opar jaki oplata naszą planetę. Choć my tego nie widzimy, w czasie takich emocji jak nienawiść , agresja , strach, lub niemoralny sex, i wszystkie odchyły seksualne wydobywa się z człowieka rodzaj smrodu , lepsza nazwa to promieniowania. To promieniowanie, to, to co zniszczy za jakiś czas naszą planetę. Mawiam do ludzi, spójrz w niebo i powiedz, jaki ono ma kolor, niebieski – nie ono jest prawie czarne. Cały problem był taki że mimo tego że próbuje to ludziom przekazać nikt nie wierzy. Wybrańców jest wielu.

Początkowo montowane były w faraonów, Egipskich władców, pod nazwą Ozyrys, lecz tak naprawdę była to jedna istota. Bo właśnie bóstwo Baal uważa się za twórcę, wszystkich religii w których wyszczególniano , wielu bogów, więc Ozyrys tez jest Baalem. Lecz w chrześcijaństwie Baal to po prostu diabeł, potem wiązał się z jedną z wielu historii biblijnych, w których ciągle konkurował z Jahwe. Zarzucano używanie Baala Panu Jezusowi, (Mt 12, 24-27 por. Łk 11, 15n),wynika z tego że mesjasz wysyłał te istoty.

Tylko jeden który jak dotąd potrafił przydzielać jasność swoim uczniom, w połączeniu punktów spustowych którymi były dłonie, osiągnął tak wysoki próg bólowy, że istota podłączona z jego układem nerwowym, wyemitowała światło broń jedyna dotychczas użyta na naszej planecie przeciwko, obcym złym . Tym obcym którzy pojawiają się z miejsc najczęściej kamiennych w których zagęszczenie czarnego promieniowania osiągnie ogromną gęstość i że zaczyna być świadomym bytem - diabłem.

To, nie znane nam jeszcze światło było naszą bronia na zło, i na naszą pełną czarnego oparu już w owym czasie planetę. Człowiek w połączeniu z tym bytem Bogiem, może używać dwóch grup istniejących na naszej planecie: kosmitów z wody i kosmitów z kamienia, tym samym reguluje on tworzywo jakim jest woda, na poziomie molekularnym lub poziomie nam jeszcze nie znanym. Potrafi tez używać istot z kamienia diabłów.

Najważniejsze ze figura - istota ta staje się taka, jak jej nosiciel czyli, człowiek który posiada tego jasnego ducha zabudowanego z nam nieznanego jeszcze światła w swoim organizmie, potrafi wyganiać czarny opar wiszący wokół nas.

Robisz się zły - twój pot wydziela dziwny zapach i ukazują wiórki , drobnych nie odkrytych nam jeszcze tworzyw, pojawiają się na naszym ciele przypominają o błędnych decyzjach - „pot czarny”

„Biały pot” - ten pojawia się niezwykle rzadko tylko w chwilach prawdziwej modlitwy, bardzo głębokiej i ogromnego poświecenia, wstrzemięźliwości, i siły woli. Istota którą posiadają wysłannicy boga komunikuje się przez modulacje dźwięków w tułowiu z organizmu nosiciela.

Ważniejsze, jest to że potrafi ona hipnotyzować tłumy, podczas przemówień posiadacza tej istoty w sobie. Łatwo w tym momencie zrozumieć jak niepozorny facet , doszedł 80 lat temu tak daleko i sprytnie unikał zamachów wiemy wszyscy że chodzi o Hitlera. Zawsze twierdził że pomaga mu boska istota. Posiadanie tego może charakteryzować się też „ przedzieleniem’’ organizmu na pół, przez nieznane siły. Przy czym diabeł odpowiada za lewą stronę a anioł za prawą. O tym mówił Mahomet -jeden z ważniejszych proroków - tak tego pilnował, ze nakazywał jeść prawą ręką. Tym którego prowadziła też ta istota i też był malarzem, był brat Albert widzimy jak ważne jest, jaki jest nosiciel, taka jest tez istota, czyste dobro w przypadku brata Alberta.

Jasno powiedziano że Baal mieszkał w kamieniu, ale władał deszczem.

Po faraonach przyszła kolej na cezarów, jako że władali oni praktycznie całym cywilizowanym światem. Jest duża szansa ze miał to Kaligula , na pewno miał to Heliogabal i inni szaleńcy władający wówczas Rzymem, lecz nie tylko, prawi władcy także otrzymywali tę istotę.

Na pewno istoty te były tez montowane w dostojników japońskich. Uwielbiają poświęcenie i tak oddziaływają , że lud staje się ślepo zapatrzony w cesarza jak w boga. Kiedy w czasie ekspansji chrześcijaństwa do jednego z papieży , przyszedł władca jednej z krain i powiedział że jest bardzo ciężko przekonać ludzi od tysięcy lat przyzwyczajonych do bogów i oddawania im czci, jednemu Bogu, zaczęto montować to w organizmy ludzi - których obecnie uważamy za świętych i zamienili oni dawnych bogów w świętych.

Prawdopodobnie w niektórych papieży montowane były też. Zobaczymy jak bardzo ludziom jest potrzebne wielbienie jednostek patrząc choćby na celebrytów. Posiadanie tej istoty może powodować lepsze władanie kamieniem, William Wallace , biblijny Dawid. Władanie ludźmi mającymi wpływ na innych ludzi i doprowadzanie ich do szaleństwa, to też to. Drakula i wampiryzm ,też ta istoty .Te istoty są wykorzystywane zawsze w jakiś charakterystycznym celu przez ogromne skupisko światła które czeka na nas w niewyobrażalnie czarnej otchłani, Pana Boga. Czy przyjmie nas , zależy to od nas teraz.

Czy są to maszyny z przyszłości w formie energii, potrafiącej scalić czas razem z miejscem ? Nauka w przyszłości na to odpowie, pewne jest to, że nosiciele widzą jeden wymiar więcej. Ten wymiar wszystkim rusza-każdym człowiekiem i przestrzenią wokół nas.

Pamiętajcie że potem jak i teraz jesteśmy jedna wielka całością, dlatego zabijanie siebie wzajemne bicie innych zabijanie innych jest surowo karane , w wolnym tłumaczeniu bijesz sam siebie i Pana Boga zabijasz mu cześć organizmu. Jego organizmu a Figura Ojca to istoty jego wysłannicy , tacy jak Mojżesz i prorocy. Jasnowidze tacy jak Nostradamus, sprawiedliwi lub cudem przywróceni do życia tacy jak Łazaż…

Moim zadaniem jest przestrzec ludzkość . Czarny opar, promieniowanie nazwijmy to sobie jak chcemy, neutralizuje woda. To co nas czeka , jeżeli nie zaczniemy zmniejszać oparu na planecie? To kolejny potop. Ludzie pamiętajcie nie jesteśmy na tej planecie sami ! Zobaczcie co ja widzę bo inaczej zginiemy.

TEGO ODKRYCIA DOKONAŁEM W SIERPNIU 2013

Oferty

 • Usługi-Językowe (0)     Termin: do ustalenia

  Dzień dobry, jestem tłumaczem przysięgłym z angielskiego i niemieckiego. Proszę o podanie konkretnej ilości tekstu i terminu tłumaczenia, wtedy przystąpimy do wykonania wyceny. Pozdrawiam, Małgorzata Kremser

  widoczne dla zleceniodawcy
  Ostatnia aktywność dzisiaj
 • Glosariusz Tłumaczenia i szkolenia językowe (0)     Termin: do ustalenia

  Biuro Tłumaczeń Glosariusz oferuje wysokiej jakości tłumaczenia. Strona tłumaczeniowa A4=1800 znaków ze spacjami BEZPŁATNA WYCENA biuro@glosariusz.com.pl tel: 790 341 135 www.glosariusz.com.pl Skype: Tłumaczenia Glosariusz

  widoczne dla zleceniodawcy
  Ostatnia aktywność dzisiaj
 • Biuro Tłumaczeń WELT (0)     Termin: 3 dni

  Witam, stawka za stronę 1800 znaków ze spacjami to 45 zł Koszt tłumaczenia tej strony to 180 zł

  widoczne dla zleceniodawcy
  Ostatnia aktywność dzisiaj
 • Exito (0)     Termin: do ustalenia

  Witam, W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie tekstu na nasz adres mailowy: biuro@exito-group.pl Skupiamy wokół siebie doświadczonych tłumaczy oraz redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Do każdego zlecenia dobieramy tłumaczy, którzy, oprócz doskonałej znajomości języka obcego są także specjalistami w danej dziedzinie. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

  widoczne dla zleceniodawcy
  Ostatnia aktywność 2 dni temu
 • Patrycja (0)     Termin: do ustalenia

  Jestem absolwentką Filologii Germańskiej oraz technical writer'em w firmie międzynarodowej. Chętnie podejmę się tłumaczenia: 1800 znaków ze spacjami 40 zł, cena za cały tekst: 170zł. Proszę o kontakt: patioles@onet.eu

  widoczne dla zleceniodawcy
  Ostatnia aktywność 6 dni temu
 • Maja (0)     Termin: do ustalenia

  Witam serdecznie, jestem tłumaczem jęz. niem. i posiadam bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów. Proszę o przesłanie całego tekstu do wyceny na maja@master.pl, proponowana stawka 30 zł za 1800 zzs.

  widoczne dla zleceniodawcy
  Ostatnia aktywność 6 dni temu