Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Świat poliglotów
Irena Kulesza

Irena Kulesza

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka ukraińskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 12,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  3. Korekty: 8,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
Specjalizacje:
  • filozofia,
  • gastronomia,
  • inne,
  • literatura,
  • polityka,
  • turystyka, hotelarstwo

Доброго дня! Witam serdecznie! Urodziłam się we Lwowie, gdzie mieszkałam do 36 roku życia. Ukończyłam tam studia podyplomowe z dziennikarstwa (UniwersytetNarodowy im. Iwana Franki we Lwowie). Jestem też magistrem filologii polskiej KUL. Moja oferta jest adresowana dla osób, interesujących się sprawami Ukrainy – szczególnie w obecnym niełatwym czasie, a także do osób, które szukają z Ukraińcami porozumienia – dzięki listom, publikacjom, książkom etc.

Doświadczenie:
Tłumaczenie albumu-przewodnika Jurija Nykołyszyna "Елегії Львова" na język polski, połączone z redakcją tekstu. Tłumaczenia pisemne, ustne i kabinowe dla Lwowskiej Izby Przemysłowo-Handlowej we Lwowie. Tłumaczenia tekstów, napisanych przez Autorów ukraińskich dla pism polskich na Ukrainie - "Gazety Lwowskiej" i "Kuriera Galicyjskiego". Wykonam korektę edytorską - również w plikach PDF.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.