Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Alina Grabovska

Alina Grabovska

(8 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Korekty: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak

Świadczę profesjonalne usługi w zakresie pełnej obsługi językowej klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych, począwszy od tłumaczeń pisemnych i ustnych, poprzez prowadzenie korespondencji.

Zapewniam bezpieczeństwo Twoich dokumentów, ponieważ wszelkie przekazywane nam materiały traktuję jako poufne.

Tłumaczenia przysięgłe – dokumenty samochodowe, prawa jazdy, dokumenty stanu cywilnego, umowy i kontrakty, zaświadczenia i dokumentacje pracowniczą, orzeczenia i opinie lekarskie, dyplomy i certyfikaty.

Tłumaczenia specjalistyczne – stron internetowych, korespondencji handlowej, prezentacji.

Tłumaczenia zwykłe – teksty, korekta prac licencjackich i magisterskich.

Każde pojedyncze tłumaczenie wykonuję solidnie, profesjonalnie a przede wszystkim z dużym zaangażowaniem. Tłumaczenia pisemne wykonywane są zawsze terminowo, z dużym perfekcjonizmem. Zlecając mi tłumaczenie, możecie być Państwo pewni, że będzie ono poprawne w każdym calu, gdyż tłumaczone jest przez tzw. native speakera – czyli osobę korzystającą z konkretnego języka obcego jako języka ojczystego. Oznacza to nie tylko perfekcyjną znajomość obydwóch języków, ale również znajomość kultury, wymagań oraz oczekiwań danych krajów, co umożliwia wykonanie tłumaczeń sensownych, a także dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Dodatkowo oddawane są one do korekty innemu native speakerowi, który wykonuje ostateczną korektę (w celu uniknięcia np. literówek)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Irena4 lipca 2015     

    Tłumaczenia wykonywane fachowo i w terminie