Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Agnieszka

Agnieszka

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język rosyjski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenie online: Tak

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku filologia rosyjska Uniwersytetu Warszawskiego, dwukrotna stypendystka Państwowego Uniwersytetu w Moskwie (MGU) podejmie się tłumaczenia tekstów w parze językowej polski-rosyjski. Posiadam doświadczenie zdobyte podczas pracy przy tłumaczeniach ustnych na targach turystycznych w Moskwie oraz tłumaczeniach pisemnych w branży logistyczno-transportowej i tekstów zamieszczanych na portalach internetowych.

Doświadczenie:
Tłumaczenia ofert pracy oraz tekstów dotyczących marketingu w firmie logistycznej, tłumaczenia ustne podczas Targów Turystycznych w Moskwie oraz Targów Ślubnych w Bydgoszczy.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.